Venkovní žaluzie

Venkovní stínící prvek umožňující plynulou regulaci denního osvětlení šetřící až 30% nákladů spojených s klimatizací. Žaluzie jsou obvykle doplněny krycími plechy pohledově ukrývajícími svazky stažených žaluzií.

Vnější ochrana před přímým slunečním zářením

Venkovní žaluzie jsou určeny pro regulaci slunečního záření pronikajícího do obytných prostor. Pouhým pootočením lamel žaluzií se dá přímo ovlivňovat míra takto získané energie. V zimě jsou samozřejmě tepelné zisky žádoucí, zatímco v létě nikoli.

Šetří energie na chlazení budov

Při vybavení domu venkovními žaluziemi je roční úspora až 30% nákladů spojených s klimatizací. Stáhnutá venkovní žaluzie v zimním období přináší i významné zlepšení tepelně izolačních parametrů oken.

Plynulá regulace přirozeného osvětlení

o Pomocí žaluzií vytvoříte během dne právě takový stupeň osvětlení, jaký právě požadujete. Od zamezení pronikání pouze přímých slunečních paprsků po téměř úplné ztmavení místnosti. Venkovní žaluzie samozřejmě lze zcela vytáhnout případně spustit do požadované polohy, že zastíníte třeba jen část okna.

Zaručují soukomí

Pokud žaluzie úplně spustíte, chráníte si své soukromí. Přes takto chráněné okno vás nikdo neuvidí, i když budete v noci svítit.

Estetický doplněk moderních rodinných, bytových, či kancelářských budov

Z bohaté řady moderních materiálů a barev použitých pro výrobu žaluzií si vybere i nejnáročnější zákazník. Vhodnou kombinací profilů lamel, barev, vedení žaluzií a technických řešení zkrášlíte každý dům.

Technická dokumentace pro všechny výrobky

Dle konkrétních podmínek lze najít řešení pro každé okno včetně dodání potřebné technické dokumentace.

Kvalitní ovládací motory Elero a Somfy

Motorový pohon a dálkové ovládání exteriérových systémů dá Vašemu domovu jiný rozměr. Podle druhu výrobku se volí i nejvhodnější druh pohonu. Záleží na velikosti žaluzie či požadavku zákazníka na ovládání. Na pohon se používají značkové komponenty SOMFY nebo ELERO. Dálkové ovládání Vám umožní zastavit žaluzii v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady.

Velký výběr lamel a provedení

Při výrobě se využívají nové materiály vyznačující se výbornými užitnými vlastnostmi a designem, který zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. K dispozici je mnoho typů profilů lamel, barevných provedení i technických řešení.

© IngDomy, s.r.o. - Architektura, realizace staveb, stínící technika